Organizacja imprez

Image

Piękne niezpomniane wesela

Jeśli marzycie o zorganizowaniu wesela w otoczeniu natury, cenicie sobie kameralny nastrój oraz uwielbiacie oryginalne wnętrza i przestrzeń…. zaufajcie nam- jesteście w idealnym miejscu

Zorganizujcie swoje wymarzone wesele w wyjątkowym miejscu

Jesteśmy pewni, że ten wyjątkowy i niepowtarzalny dzień utkwi Wam w pamięci na całe życie. Krótko mówiąc będzie smacznie, pięknie i niepowtarzalnie. Proponujemy zorganizowanie wesela w zgodzie z naturą. Mamy do dyspozycji piękne, zabytkowe, odrestaurowane wnętrza oraz taras z cudnym widokiem na jezioro. Oferujemy noclegi dla gości weselnych w murach starego gospodarstwa, możliwość zorganizowania ceremonii ślubnej nad samym brzegiem jeziora, udostępnienie gościńcowych zakątków do sesji zdjęciowej. Menu przygotowujemy indywidualnie dla Pary młodej w oparciu o sezonowe, ekologiczne produkty.

Możesz zorganizować je ...

W Restauracji

Jeśli chcesz zorganizować kameralne przyjęcie weselne w towarzystwie bliskich osób, przyjaciół i rodziny, to miejsce spełni Wasze oczekiwania. Stare gospodarstwo, odrestaurowane i zaadoptowane na wnętrze restauracji zapewnia cudowny, rustykalny klimat. To właśnie tu możecie zorganizować Wasze wymarzone wesele.

• Liczba gości: do 50
• Możliwość wynajęcia obiektu na wyłączność
• Menu, słodkości i inne: z Gościńca na Półwyspie

Na tarasie

Czy jest coś piękniejszego niż wesele z cudownym widokiem na jezioro, odbywające się na świeżym powietrzu wśród kwiatów i drzew? Tak jak Wy - uważamy, że nie, dlatego pomożemy Wam zorganizować wesele Waszych marzeń. Liczba gości: do ustalenia

Ślub plenerowy

Jeśli Waszym marzeniem jest ślub na świeżym powietrzu oraz ceremonia zaślubin zorganizowana nad samym brzegiem jeziora w otoczeniu natury … trafiliście idealnie!

Przygotowanie wyznaczonego miejsca do ceremonii: 1000 zł

Cudowne imprezy

Zachęcamy do spędzania czasu w murach starego gospodarstwa, bądź na świeżym powietrzu w towarzystwie przyjaciół i rodziny podczas chrzcin, komunii, urodzin czy imprez firmowych.

Bez względu na to jaką imprezę planujesz - w Gościńcu znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz. Zorganizuj u nas oświadczyny, uroczystą kolację, szkolenie firmowe, urodziny i wiele, wiele innych… Wasi Goście będą mogli spróbować niepowtarzalnego, ekologicznego jedzenia, pachnącego ziołami z naszego ogrodu.

Proponujemy także spotkania na naszym tarasie z pięknym widokiem na jezioro. To właśnie tam możemy specjalnie dla Was przygotować grilla lub mało spotykany wieczór wędzonkowy.

Animacje dla dzieci

Służymy pomocą w zorganizowaniu klimatycznego kącika dla dzieci w którym wykwalifikowane animatorki zajmą się Waszymi pociechami. Gwarantujemy wspaniałą zabawę edukacyjną, dla małych i dużych. Podczas warsztatów Wasze dzieci będą miały okazję własnoręcznie wyprodukować mydło o zapachu jakim tylko zamarzą, bądź uczestniczyć w warsztatach kulinarnych.

Kontakt

95 741 36 63

lub

waldek@gosciniecwysoka.pl